بهترین میان وعده ها برای افرادی که کلسترول بالا دارند:

ممکن است فکر کنید حذف میان وعده ها بهترین راه حل است.اما باید بدانید که خوردن میان وعده ها در فواصل منظم باعث تنظیم قندخون در طول روز و همچنین افزایش متابولیسم بدن می شود.

۱-پاپ کورن خانگی:

پاپ کورن خانگی طبق گفته انجمن قلب آمریکا; ذرت و پاپ کورن هر دو غلات کامل به حساب می آیند ;و سرشار از فیبر هستند. و می توانند به کاهش کلسترول خون کمک کنند.پاپ کورن همچنین یک میان وعده کم کالری به شمار می آید. فقط باید دقت کنید که در منزل با حداقل روغن و میزان کمی نمک تهیه کنید.

۲-مغزیجات:

مغزیجات تحقیقات نشان داده است که جایگزین کردن چربی های اشباع با مغزیجات که حاوی چربی های سالم و اشباع نشده هستند; LDL(کلسترول بد) را کاهش می دهد.فقط به خاطر داشته باشید; که آجیل ها کالری بالایی دارند ; پس در مصرفشان زیاده روی نکنید.

۳-سبزیجات رنگی:

سبزیجات اگر کلسترول بالا دارید; انتخاب سبزیجات به عنوان میان وعده بهترین گزینه است. coque iphone 6 زیرا سرشار از فیبر،ویتامین و مواد معدنی هستند. custodia cover samsung که به سلامتی کمک می کنند.همچنین از نظر چربی،سدیم،کلسترول و کالری کم هستند. custodia samsung برای کاهش کلسترول لزوما نباید از رژیم های گیاهخواری پیروی کنید; فقط باید توجه کنید که سبزیجات را در طیف گسترده ای از رنگ ها مصرف کنید.

۴-جوی دوسر:

جوی دوسر به جودوسر فقط به عنوان یک وعده برای صبحانه نگاه نکنید،برای کاهش کلسترول خون می توانید در هر ساعت از روز آن را میل کنید. bague femme جودوسر حاوی فیبرمحلول است ;که باعث میشه کلسترول از طریق دستگاه گوارش جذب نشود; و از آن عبور کند.همچنین کبد را مجبور به ساخت صفرا بیشتر میکند. همین موضوع به کاهش کلسترول LDL کمک میکند. iphone hoesje

۵-میوه جات:

میوه جات سیب،توت فرنگی،انگور و مرکبات همگی حاوی مقدار زیادی پکتین هستند(نوعی فیبر که می تواند سطح LDL(کلسترول بد) را کاهش دهد).

۶-سوپ گیاهی همراه با لوبیا:

سوپ سبزیجات سوپ،گزینه مناسب به عنوان میان وعده است که چربی های اشباع کمی دارد به خصوص وقتی که این سوپ سبزیجات پر از لوبیا باشد.لوبیا،فیبر محلول و پروتئین را برای کمک به رفع گرسنگی فراهم می کند.سبزیجات داخل سوپ نه تنها کالری کمی دارند بلکه ویتامینها،مواد معدنی و مواد مغذی سالم را برای قلب تامین می کنند. custodia cover samsung

۷-نان گندم کامل:

نان گندم تنها یک برش از نان سبوس دار،۲ گرم فیبر و ۲ گرم پروتئین دارد که بسیار میان وعده خوبی می باشد.