سرکوب کننده های اشتها که به شما در کاهش وزن کمک میکنند:

۱-شکلات تلخ و کاهش اشتها: تحقیقات نشان داده است که اسیداستئاریک موجود در شکلات تلخ باعث کند شدن هضم غذا میشود و همچنین باعث کاهش اشتها و کاهش میل به شیرینی می شود.

۲-چربی های امگا۳:

چربی امگا3 برای کاهش اشتها به ویژه چربی های موجود در ماهی های چرب،توانایی افزایش سطح هورمون لپتین(هورمون سیری) را دارند.رژیم غذایی سرشار از امگا۳،باعث احساس پر بودن و سیری بعد از صرف وعده غذایی دارد. custodia cover iphone

۳-گارسینیا کامبوجیا:

پوست این میوه حاوی هیدروکسی سیتریک (HCA) است که ثابت شده است دارای خواص کاهش اشتها و کاهش وزن می باشد. علاوه بر این مطالعات نشان داده اند که در انسداد تولید چربی نیز موثر است. کامبوجیا،می تواند سطح سروتونین را بالا ببرد که برروی گیرنده های مغزی که مسئول سیری هستند اثر بگذارد و از این طریق اشتها را سرکوب کند. iphone 8 plus hoesjes  

۴-زنجبیل سرکوب کننده طبیعی اشتها:

تحقیقات اخیر نشان داده که علاوه بر خواص ضدتهوع،کاهش قندخون و کاهش التهاب که زنجبیل دارد باعث کاهش گرسنگی و کاهش اشتها نیز می شود. مصرف ۲ گرم پودر زنجبیل در آب گرم هنگام صبح باعث کاهش احساس گرسنگی در طول روز میشود.  

۵-خوردن قهوه:

قهوه یکی از نوشیدنی های پرمصرف و محبوب جهان است.به نظر میرسد قهوه و میزان بالای کافئین آن فواید زیادی دارد.قهوه،با افزایش کالری سوزی و تجزیه چربی می تواند به کاهش وزن کمک کند. custodia cover samsung مصرف قهوه ۵/۰ تا ۴ ساعت قبل از غذا ممکن است در تخلیه معده،هورمونهای اشتها و احساس گرسنگی اثر بگذارد. در ضمن ثابت شده است که اثر قهوه روی کاهش کالری دریافتی مردا بیشتر از زنان است.  

۶-گیاه شنبلیله:

شنبلیله حاوی فیبر محلول است.به دلیل فیبر زیاد باعث تنظیم قندخون،کاهش کلسترول و کنترل اشتها می شود. شنبلیله،با کاهش سرعت خالی شدن معده و به تاخیر انداختن جذب چربی و کربوهیدرات باعث حس سیری بیشتر می شود.پس نقش خوبی در کاهش وزن دارد. coque iphone 8  

۷-چای سبز:

علاوه بر بسیاری از مزایایی که چای سبز دارد،برای کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن نیز بسیار موثر است. چای سبز حاوی ۲ ترکیبی است که به خواص کاهش وزن آن کمک میکند:کافئین و کاتچین. کافئین،یک محرک شناخته شده است که باعث افزایش چربی سوزی و سرکوب اشتها میشود.  

۸-نوشیدن آب کافی روشی مناسب برای کاهش اشتها:

در طول روز حتما باید به مقدار کافی آب مصرف کنید.افرادی که قبل از غذا ۲ لیوان آب می خورند،بیشتر از افرادی که آب نمیخورند سیگنالهای سیری را به مغز می فرستند و بیشتر احساس سیری میکنند.

۹-چای ماته:

یک گیاه بومی آمریکای جنوبی است که به دلیل خاصیت انرژی زا بودن شناخته شده است. custodia cover iphone مطالعات نشان داده اند که مصرف این گیاه طی ۴ هفته به طور قابل توجهی باعث کاهش مصرف موادغذایی میشود و به کاهش وزن کمک میکند. iphone 8 hoesjes همچنین مصرف طولانی مدت این گیاه GLP-1 و سطح لپتین(هورمون سیری) را بالا می برد.