چند اشتباه رایج که باعث شکست خوردن در رژیم کاهش وزن می شود:

در جدیدترین رهنمودهای چاقی انجمن قلب آمریکا گفته شده است که هیچ رژیم غذایی یا برنامه کاهش وزنی وجود ندارد که برای همه موثر باشد و اینکه برخی از برنامه ها به دلایل بیولوژیکی برای برخی افراد موفق تر از دیگران می باشد. custodia cover samsung

۱-رژیم غذایی که بیش از حد کم کالری باشد:

رژیم کم کالری رژیمی که بیش از حد کالری دریافتی روزانه را محدود می کند می تواند متابولیسم بدن را متوقف کند.چرا؟چون تغذیه ناکافی،بدن را به سمت گرسنگی سوق می دهد و به جای سوزاندن انرژی،بدن این انرژی را ذخیره می کند(برای محافظت از بدن در مقابل گرسنگی) به طور کلی،زنان کمتر از ۱۲۰۰کالری و مردان کمتر از ۱۵۰۰ کالری در روز نباید مصرف کنند.

۲-قرار دادن موادغذایی در فهرست “ممنوعه” می تواند بعدا باعث حریص شدن و بی نظمی فرد رژیم گیرنده شود:

غذای ممنوعه همیشه در برنامه غذایی خود جایی برای غذاهای ممنوعه قرار دهید و به خود اجازه دهید که مقدار کمی از غذاهای ممنوعه را بخورید و از آن لذت ببرید.این مووضوع باعث میشه که شما به رژیم خود پایبندتر باشید.

۳-حذف صبحانه :

ضرورت خوردن صبحانه تحقیقات نشان داده اند که نخوردن صبحانه باعث پرخوری فرد در وعده بعدی میشود.همچنین ثابت شده است که مصرف کالری بیشتر در هنگام صبحانه در واقع منجر به کاهش وزن بیشتری نسبت به مصرف همان کالری در طول روز می شود. custodia huawei سعی کنید صبحلنه تان سرشار از فیبر و پروتئین باشد تا در طول روز هم کمتر گرسنه شوید و هم قندخونتان تنظیم شود.

۴-مراقب آخر هفته ها باشید:

پرخوری تعطیلات آخرهفته،ضعف بزرگی در مسیر کاهش وزن محسوب می شوند که حتما باید به آن توجه کنید.پرخوری در روزهای تعطیل هفته موجب شکست شما در مسیر کاهش وزن می شود.

۵-از کالری های ناخواسته در طول روز پرهیز کنید:

خوراکی پر کالری نیش زدن به خوراکی های پرکالری در محل کار و یا خانه مانع از موفقیت شما می شود.

۶-خوابیدن خیلی کوتاه یا خیلی طولانی باعث عدم موفقیت می شود:

خوابیدن طولانی مطالعات نشان می دهد که عادتهای مناسب خواب برای حفظ وزن سالم ضروری است. iphone 7 hoesjes افرادی که خواب کافی ندارند معمولا در طول روز ۵۵۰ کالری بیشتر از افرادی که استراحت کافی دارند،مصرف می کنند. طبق گفته بنیاد خواب ملی،بین ۷ تا ۹ ساعت نیاز دارید که بخوابید.

۷-مراقب میان وعده های مصرفی بعد از تمرین ورزشی خود باشید:

موشیدنی بعد از ورزش به یاد داشته باشید اگر می خواهید وزنتان را کاهش دهید باید کالری دریافتی تان کمتر از کالری ای که در طول تمرین می سوزانید باشد.پس اگر عادت دارید بعد از ورزش یک نوشیدنی ورزشی یا میان وعده ای به اندازه وعده اصلی مصرف کنید تقریبا بیشتر کالری که سوزانده اید را دوباره برمیگردانید. coque iphone 7 یک میان وعده ای که هم پروتئین دارد و هم کربوهیدرات،انتخاب مناسبی است.

۸-رژیم های یو-یو در طولانی مدت کاهش وزن را سخت تر می کنند:

رژیم یو یو براساس یافته های منتشر شده در ژورنال بین المللی چاقی،ثابت شده است که رژیم های غلط که موجب کاهش وزن های سریع وبیش از حد معمول می شوند،ماندگار نیستند و بعد از مدتی فرد با اضافه وزن بیشتری مواجه می شود که این اضافه وزن خیلی سخت تر از دست میرود. custodia cover samsung

۹-میان وعده های آخرشب:

میان وعده اخر شب اگر غذاخوردن در شب برای شما یک عادت شده،سعی کنید در طول روز بیشتر غذا مصرف کنید تا در ساعات پایانی شب گرسنه نشوید. یک راه حل دیگر اینکه ۲ ساعت بعد از شام به رختخواب بروید.